Postautor: Kenobi36 » 29 cze 2016, o 10:13
Jazz zakup produktów RC to nie hołd, tylko wyrozumiałość. Ile problemów jakościowych jest tu to głowa boli. I nie dotyczy to jednej marki. Obraź się na jedną, potem na drugą a potem na trzecią, w końcu zabraknie marek, a nie , przepraszam, powstanie pewnie kolejna ale nic w temacie jakości się nie zmieni. Sprzęt jest zbyt wyżyłowany, produkcja jest praktycznie w chinach i tym podobnych krajach i ideału się nie osiągnie.
A co do opóźnionej dostawy ze strony MSH to nigdy nie prowadziłeś firmy wiec nie zdajesz sobie sprawy wiesz jakie są zależności.
Czasami sa sytuacje że chciało by się odpowiedzieć będzie na jutro ale coś staje na drodze wiec strach odpowiadać. Mi od tygodnia na cle stoi RJX, z powodu jakiegoś holidaju przesunęła się wysyłka a teraz stoi paczka w FEDEXie bo celnicy znowu zawalają robotę, niby popierdułki, a też 2 tygodnie opóźnienia. I tak zabraknąć jakiejś jednej części i kit jest nie kompletny i wysłać się nie da.
Ale rozwydrzona smarkula pewnie i tak takich rzeczy nie zrozumie, ona musi mieć lizaka teraz i kropka, a jak się jej to mówi wprost to ktoś ją pogardliwie traktuje, obudź się w końcu Jazz, to nie zaczarowana kraina.
Niech Moc Będzie z Wami,
Ben
DX18 Gasser 700 Goblin 550 Protos Mini
RCmaniak.pl - SAB Goblin, MSH Protos, Spektrum, Fatshark, Cześci Trex, Drony wyścigowe