Filmy i foty naszych (i nie tylko) modeli

Panie Reżyserze, ja Pana we wszystkich filmach widziałam!
Awatar użytkownika
Gmeracz
Lider forum...
Posty: 2203
Rejestracja: 16-03-2010
Lokalizacja: UE
Podziękował: 78 razy
Podziękowano: 206 razy
Kontaktowanie:

Postautor: Gmeracz » 6 gru 2010, o 19:59

A gdzie kupiłeś te pakiety? Toż to marzenie każdego heli-wariata...
Od śmigła... Sławek
http://www.youtube.com/user/Vipcioo
Awatar użytkownika
Ramotny
Administrator
Posty: 3711
Rejestracja: 28-01-2010
Lokalizacja: 52°5'38''N 21°7'3''E
Podziękował: 313 razy
Podziękowano: 294 razy

Postautor: Ramotny » 6 gru 2010, o 22:13

Gmeracz pisze:A gdzie kupiłeś te pakiety? Toż to marzenie każdego heli-wariata...

Się mi dodatkowe zero wcisnęło... powinno być 2650/25C (już poprawiłem)... :oops:
Pozdrawiam, Grzegorz
Mieć czy latać? Oto jest pytanie...
Awatar użytkownika
jedrus
Elita forum...
Posty: 599
Rejestracja: 13-05-2010
Podziękował: 69 razy
Podziękowano: 63 razy

Postautor: jedrus » 6 gru 2010, o 23:49

Nie latam przy tych temperaturach (bo szczerze mówiąc poza marznącymi palcami trochę boję się... o plastiki, które na mrozie potrafią zrobić się kruche jak szkło), ale robiłem kilka testowych zawisów regulacyjnych i "pojemność robocza" moich nano spadła z niecałych 2700mah do niespełna 2400mah. Podobnie napięcie - przy niskich temp. jest trochę wyższe niż jak było cieplej.
Awatar użytkownika
Ramotny
Administrator
Posty: 3711
Rejestracja: 28-01-2010
Lokalizacja: 52°5'38''N 21°7'3''E
Podziękował: 313 razy
Podziękowano: 294 razy

Postautor: Ramotny » 7 gru 2010, o 08:35

jedrus pisze:Nie latam przy tych temperaturach (bo szczerze mówiąc poza marznącymi palcami trochę boję się... o plastiki, które na mrozie potrafią zrobić się kruche jak szkło)
W SM-ie na szczęście plastiku jest jak na lekarstwo więc strach mniejszy...
Pozdrawiam, Grzegorz
Mieć czy latać? Oto jest pytanie...
Roadie
Stały bywalec...
Posty: 130
Rejestracja: 15-09-2010
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 1 raz

Postautor: Roadie » 8 gru 2010, o 11:19

Moj reskio zapadl rowniez w sen zimowy. Po ostatnich oblotach paluchy zamrzly mi tak brutalnie ze bolaly mnie tak jakby ktos mi je zmiazdzyl prasownica.
ramotny - jezdzisz passatem czy a6?
T-Rex 450 SE v2, DX6i, G4.5
Awatar użytkownika
Ramotny
Administrator
Posty: 3711
Rejestracja: 28-01-2010
Lokalizacja: 52°5'38''N 21°7'3''E
Podziękował: 313 razy
Podziękowano: 294 razy

Postautor: Ramotny » 8 gru 2010, o 11:50

Roadie pisze:ramotny - jezdzisz passatem czy a6?
Sharan
Pozdrawiam, Grzegorz
Mieć czy latać? Oto jest pytanie...
Awatar użytkownika
Destiny
Zaczyna się rozkręcać...
Posty: 81
Rejestracja: 07-03-2010
Podziękował: 7 razy
Podziękowano: 7 razy

Postautor: Destiny » 12 gru 2010, o 23:12

Wiele osób narzeka, że w zimę nie ma gdzie latać 450. Ja jako, ze nie mam innego modelu (a symek nie wciąga mnie tak jak real) postanowiłem coś z tym zrobić. I tak wpadłem na genialny pomysł "Suszarnia chyba nie jest taka zła!". Po czym poszedłem polatać. Tutaj dowód (wybaczcie międzylądowanie, ale trzeba było podtrimmowac model).


Tak latam sobie od około 1,5 tygodnia. UWAGA! Nie polecam uczącym się zawisu :) .
HK 450, w środku siedzi: RRX2701, Assan GA 410 PRO, Turnigy DS480, 3x SG 90, ESC od CopterX 450.
Oblatany.
Awatar użytkownika
miszcz_waw
Elita forum...
Posty: 577
Rejestracja: 13-05-2010
Podziękował: 38 razy
Podziękowano: 79 razy

Postautor: miszcz_waw » 13 gru 2010, o 00:17

Jeszcze troszkę i staruj we Flight challenge #1. Niezły wyczyn byś zrobił.

Te budy CX-a są bardzo wytrzymałe i stosunkowo duże ale ciemne i mało widoczne. Dołóż jej coś jaskrawego bo na więcej niż kilka metrów łatwo się z kierunkami pogubić. Jak wpadniesz w niekontrolowaną sytuację to 10x ciężej jest z niej wyjść nie widząc od razu jak jest heli względem Ciebie ustawiony.
Piotrek
Awatar użytkownika
Max S
Domownik forum...
Posty: 282
Rejestracja: 30-06-2010
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 17 razy

Postautor: Max S » 13 gru 2010, o 07:30

Przyjemne z pozytecznym

pranie szybciej wyschnie :lol:
Maciek

TDR, T-Rex 800, 600-12s, 500
Flasher 500, CopterX 450, HK450, Kalt SB30
Futaba 12ZH, 10CH
Awatar użytkownika
Max S
Domownik forum...
Posty: 282
Rejestracja: 30-06-2010
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 17 razy

Postautor: Max S » 13 gru 2010, o 11:14

Jak latac nad woda to latac :D

zal mi tego goscia bo stracil helika ale prawie poplakalem sie ze smiechu jak to ogladalem a szczegolnie z jego komentarza

ale tak naprawde to mi go zal :cry: :cry: :cry:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9Tz0VK8Mk80&feature=player_embedded[/youtube]
Maciek

TDR, T-Rex 800, 600-12s, 500
Flasher 500, CopterX 450, HK450, Kalt SB30
Futaba 12ZH, 10CH
Awatar użytkownika
Gmeracz
Lider forum...
Posty: 2203
Rejestracja: 16-03-2010
Lokalizacja: UE
Podziękował: 78 razy
Podziękowano: 206 razy
Kontaktowanie:

Postautor: Gmeracz » 13 gru 2010, o 16:56

Ale atak był na miarę Tora Tora Tora... :rotfl:
Od śmigła... Sławek
http://www.youtube.com/user/Vipcioo
Awatar użytkownika
Max S
Domownik forum...
Posty: 282
Rejestracja: 30-06-2010
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 17 razy

Postautor: Max S » 16 gru 2010, o 12:46

Gmeracz pisze:Ale atak był na miarę Tora Tora Tora... :rotfl:

Sadzac po akcencie ten jest ze strefy Gazy lub pobliza
Maciek

TDR, T-Rex 800, 600-12s, 500
Flasher 500, CopterX 450, HK450, Kalt SB30
Futaba 12ZH, 10CH
Awatar użytkownika
Sebus
Stały bywalec...
Posty: 166
Rejestracja: 11-10-2010
Lokalizacja: Nowa Sól
Podziękował: 6 razy
Podziękowano: 40 razy

Postautor: Sebus » 24 gru 2010, o 01:26

Max S pisze:Jak latac nad woda to latac :D

zal mi tego goscia bo stracil helika ale prawie poplakalem sie ze smiechu jak to ogladalem a szczegolnie z jego komentarza

ale tak naprawde to mi go zal :cry: :cry: :cry:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9Tz0VK8Mk80&feature=player_embedded[/youtube]



Nie będę zbyt mocno komentować powiem tylko tyle (głupi debil nieumiejący latać) lub (nadziany głupi debil nieumiejący latać) a jego tłumaczenie? Zbyt niskie obroty no dohhhh...
Rexy:250,450,600N,700N. Sirocco, SM50E i wiele innych
------>SYMULATOR to PODSTAWA!<-------
Khiledim
Zaczyna się rozkręcać...
Posty: 88
Rejestracja: 03-03-2010
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 2 razy

Postautor: Khiledim » 24 gru 2010, o 19:20

Sebus pisze:Nie będę zbyt mocno komentować powiem tylko tyle (głupi debil nieumiejący latać) lub (nadziany głupi debil nieumiejący latać) a jego tłumaczenie? Zbyt niskie obroty no dohhhh...

Typowe myślenie Polaczka. Bo go stać na coś na co Ciebie nie stać to "nadziany głupi debil"? Jego kasa i może robić z nią co mu się podoba. I myślę że nie w Twoim obowiązku leży ocenianie tego.
Bartek, Olsztyn.
Awatar użytkownika
AdamskY
Elita forum...
Posty: 674
Rejestracja: 05-07-2010
Lokalizacja: Ostróda
Podziękował: 68 razy
Podziękowano: 35 razy

Postautor: AdamskY » 24 gru 2010, o 20:17

Khiledim pisze:
Sebus pisze:Nie będę zbyt mocno komentować powiem tylko tyle (głupi debil nieumiejący latać) lub (nadziany głupi debil nieumiejący latać) a jego tłumaczenie? Zbyt niskie obroty no dohhhh...

Typowe myślenie Polaczka. Bo go stać na coś na co Ciebie nie stać to "nadziany głupi debil"? Jego kasa i może robić z nią co mu się podoba. I myślę że nie w Twoim obowiązku leży ocenianie tego.



Panowie!!! bez stresu proszę i bez przenoszenia zawiści z innych forum... :)
Adam®
www.adam-rcmodel.eu
Awatar użytkownika
edek
Elita forum...
Posty: 582
Rejestracja: 25-02-2010
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 44 razy

Postautor: edek » 24 gru 2010, o 20:28

Khiledim pisze:
Sebus pisze:Nie będę zbyt mocno komentować powiem tylko tyle (głupi debil nieumiejący latać) lub (nadziany głupi debil nieumiejący latać) a jego tłumaczenie? Zbyt niskie obroty no dohhhh...

Typowe myślenie Polaczka. Bo go stać na coś na co Ciebie nie stać to "nadziany głupi debil"? Jego kasa i może robić z nią co mu się podoba. I myślę że nie w Twoim obowiązku leży ocenianie tego.


No pewnie,jak ma sie pieniadze to mozna wszystko i zawsze jest for fun...
Czy kiedykolwiek pomogles komus na forum? Irytujesz mnie swoimi wypowiedziami,jedyne co robisz to krytykowanie... chcesz to dam ci forum gdzie mozna sie wyladowac,Polaczku.
exTeam Gaui
Awatar użytkownika
Ramotny
Administrator
Posty: 3711
Rejestracja: 28-01-2010
Lokalizacja: 52°5'38''N 21°7'3''E
Podziękował: 313 razy
Podziękowano: 294 razy

Postautor: Ramotny » 24 gru 2010, o 23:04

Khiledim pisze:
Sebus pisze:Nie będę zbyt mocno komentować powiem tylko tyle (głupi debil nieumiejący latać) lub (nadziany głupi debil nieumiejący latać) a jego tłumaczenie? Zbyt niskie obroty no dohhhh...

Typowe myślenie Polaczka. Bo go stać na coś na co Ciebie nie stać to "nadziany głupi debil"? Jego kasa i może robić z nią co mu się podoba. I myślę że nie w Twoim obowiązku leży ocenianie tego.

edek pisze:chcesz to dam ci forum gdzie mozna sie wyladowac,Polaczku.

Wolałbym gdybyście zamiast określeń i epitetów używali argumentów.
Sebastian może mieć swoje zdanie tak jak wszyscy inni - należy je uszanować nawet jeśli jest odmienne od naszego/mojego/Twojego. Można się z nim nie zgadzać, można uważać że się myli ale nie można za to się/jego obrażać.
A co do filmu - jego kasa jego model niech robi co chce nawet jeśli uważamy że to bez sensu... Ja też uważam że to nie był przypadek tylko szpan lub jego odmiana... Jego sprawa.
Pozdrawiam, Grzegorz
Mieć czy latać? Oto jest pytanie...
Khiledim
Zaczyna się rozkręcać...
Posty: 88
Rejestracja: 03-03-2010
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 2 razy

Postautor: Khiledim » 24 gru 2010, o 23:14

Ramotny pisze:Wolałbym gdybyście zamiast określeń i epitetów używali argumentów.

Chyba rzeczywiście mnie trochę poniosło, sorry. :oops:

Ramotny pisze:A co do filmu - jego kasa jego model niech robi co chce nawet jeśli uważamy że to bez sensu...

Dokładnie to miałem na myśli. Uważam że skoro to jego kasa, to chyba może robić z nią to, co mu się żywnie podoba? :)

Poza tym, jak Tarek szpanuje swoimi lotami i rozbija jeden za drugim, to jakoś to nikogo nie bulwersuje, a wręcz śmieszy... To Tarek może, a główny bohater filmu już nie?

edek pisze:No pewnie,jak ma sie pieniadze to mozna wszystko i zawsze jest for fun...

No i myślę że tego nie zmienimy...
Bartek, Olsztyn.
Awatar użytkownika
Max S
Domownik forum...
Posty: 282
Rejestracja: 30-06-2010
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 17 razy

Postautor: Max S » 25 gru 2010, o 12:05

Khiledim pisze:
Sebus pisze:Nie będę zbyt mocno komentować powiem tylko tyle (głupi debil nieumiejący latać) lub (nadziany głupi debil nieumiejący latać) a jego tłumaczenie? Zbyt niskie obroty no dohhhh...

Typowe myślenie Polaczka. Bo go stać na coś na co Ciebie nie stać to "nadziany głupi debil"? Jego kasa i może robić z nią co mu się podoba. I myślę że nie w Twoim obowiązku leży ocenianie tego.

:thumb:



edek pisze:
Khiledim pisze:
Sebus pisze:Nie będę zbyt mocno komentować powiem tylko tyle (głupi debil nieumiejący latać) lub (nadziany głupi debil nieumiejący latać) a jego tłumaczenie? Zbyt niskie obroty no dohhhh...

Typowe myślenie Polaczka. Bo go stać na coś na co Ciebie nie stać to "nadziany głupi debil"? Jego kasa i może robić z nią co mu się podoba. I myślę że nie w Twoim obowiązku leży ocenianie tego.


No pewnie,jak ma sie pieniadze to mozna wszystko i zawsze jest for fun...
Czy kiedykolwiek pomogles komus na forum? Irytujesz mnie swoimi wypowiedziami,jedyne co robisz to krytykowanie... chcesz to dam ci forum gdzie mozna sie wyladowac,Polaczku.

:thumb:


Dodam tylko od siebie ze autor zwrotu "glupi debil" powiniem sie zastanowic nad tym co pisze bo debil jest to osoba o ograniczony mysleniu "glupi" tak ze o co tu chodzi glupi glupi ? cos to nie tak.........


Regulamin działu

Jakiekolwiek wulgaryzmy, obrażanie innych użytkowników i wszelkie inne działania sprzeczne z powszechnie przyjętymi normami społecznymi będę automatycznie eliminować posty, wątki a nawet autora.

:dk:
Maciek

TDR, T-Rex 800, 600-12s, 500
Flasher 500, CopterX 450, HK450, Kalt SB30
Futaba 12ZH, 10CH
Awatar użytkownika
Gmeracz
Lider forum...
Posty: 2203
Rejestracja: 16-03-2010
Lokalizacja: UE
Podziękował: 78 razy
Podziękowano: 206 razy
Kontaktowanie:

Postautor: Gmeracz » 25 gru 2010, o 18:04

Sebus, stonuj proszę na przyszłość agresora w wypowiedziach. Taki ton nic nie wnosi twórczego do wątków a wywołuje jedynie niepotrzebną nerwówkę.
A ja jestem zobligowany funkcyjnie do wyciągania konsekwencji regulaminowych i będę to robił.
Od śmigła... Sławek
http://www.youtube.com/user/Vipcioo

Wróć do „Filmy i Foty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości