Nasze hobby vs. nasze partnerki

Na każdy temat. Byle kulturalnie...
Regulamin forum
Jakiekolwiek wulgaryzmy, obrażanie innych użytkowników i wszelkie inne działania sprzeczne z powszechnie przyjętymi normami społecznymi będę automatycznie eliminować posty, wątki a nawet autora.
Awatar użytkownika
Beier
Stały bywalec...
Posty: 108
Rejestracja: 13-05-2010
Podziękował: 1 raz
Podziękowano: 12 razy

Postautor: Beier » 26 cze 2010, o 07:20

Jak wasze partnerki reagują na wasze hobby? Żeby nie było zacznę od siebie... Moja dziewucha na początku patrzyła na mnie jak na smarkacza jak dowiedziała się jakie mam hobby. Było gadanie czy może nie jestem za stary na zabawki. Zmieniło się to od pierwszego wsadz... ekhem rozkręcenia rotora. Wtedy stwierdziła, że na pewno nie jest to zabawka. Poczuła RISPEKTA jak to się dzisiaj wśród ubogiej umysłowo młodzieży mówi. Oczywiście gorzej już jest kiedy zaczynam temat pt. Powiększenie lub Modernizacja Floty. Średnio jej się uśmiecha wydanie wydanie paruset a czasem paru tysięcy złotych. Argumentuję to wtedy dbaniem o dobro mojej psychiki :twisted: Robię także kosztorys modelu z wyposażeniem pt. wszystko co najdroższe - czytaj BLS'y itd. - i mówię: "zobacz to kosztuje tyle a ja chcę taki dla biedaków i tyle i tyle zaoszczędzimy". Odpowiedź jest, że biedakami nie jesteśmy i kup raz a dobrze ale może nie najdroższe tylko półkę niżej :twisted: Efekt końcowy jest taki, że zamiast BLS257 kupuję S9257 :D
T-Rex 700 Nitro LE
DX7
Awatar użytkownika
Ramotny
Administrator
Posty: 3711
Rejestracja: 28-01-2010
Lokalizacja: 52°5'38''N 21°7'3''E
Podziękował: 313 razy
Podziękowano: 294 razy

Postautor: Ramotny » 26 cze 2010, o 11:04

Moja niestety traktuje moją pasję z delikatną pogardą ("helikopterki") ale może dlatego że dopiero niecałe dwa lata minęły od mojego "wsiąknięcia"... no i od czasu do czasu - nie wiem czemu akurat w weekendy - wymyśla mi różne zaporowe zadania "domowe"... :(
zobaczymy jak będzie dalej...
Pozdrawiam, Grzegorz
Mieć czy latać? Oto jest pytanie...
Awatar użytkownika
Beier
Stały bywalec...
Posty: 108
Rejestracja: 13-05-2010
Podziękował: 1 raz
Podziękowano: 12 razy

Postautor: Beier » 26 cze 2010, o 11:33

Za dwa miesiące mój syn będzie na świecie. Tatuś mając na względzie jego świetlaną przyszłość zrobi z niego polskiego Szabo - o ile nie urodzi mi się humanista ;)
T-Rex 700 Nitro LE
DX7
Awatar użytkownika
karol
Elita forum...
Posty: 834
Rejestracja: 25-02-2010
Lokalizacja: Szczecin / Cill Droichid
Podziękował: 62 razy
Podziękowano: 45 razy

Postautor: karol » 26 cze 2010, o 14:53

Witajcie, moja druga polowka rozumie moje hobby :)
Jak widzi czasami jak calymi dniami dlubie przy nich (3 heliki), robie probe i j...b o ziemie helik. To mowi wez sobie kup wreszcie porzadny, a nie skladasz jakies taniochy. Dobrze ze mi nie zrzedzi ze za stary jestem na takie hobby. Nawe ze mna na imprezy jezdzi. Ostatnio bylismy na Portaloise Scale-In. Z ktorego moglescie zobaczyc fotki na tymze forum.
Pozdrawiam, Karol
Awatar użytkownika
Ramotny
Administrator
Posty: 3711
Rejestracja: 28-01-2010
Lokalizacja: 52°5'38''N 21°7'3''E
Podziękował: 313 razy
Podziękowano: 294 razy

Postautor: Ramotny » 26 cze 2010, o 14:56

karol pisze:Nawe ze mna na imprezy jezdzi.
Szczęściarz... :)
Pozdrawiam, Grzegorz
Mieć czy latać? Oto jest pytanie...
kareks
Witaj. Zanim zapytasz - poszukaj i poczytaj!
Posty: 8
Rejestracja: 14-06-2010
Podziękował: 1 raz

Postautor: kareks » 28 cze 2010, o 19:09

Moja rozumie moje hobby i czasem przy jakies lepszej okazji kupi co nieco na pocieche. Ostatnio podarowała mi T-rexa 600 ESP ( jeszcze nie latany ale juz poskładany). Trochę denerwują ją niekreślone wydatki na karcie ale rozumie, że na pewno były konieczne :).
Pozdrawiam
Arek K
Awatar użytkownika
AdamskY
Elita forum...
Posty: 674
Rejestracja: 05-07-2010
Lokalizacja: Ostróda
Podziękował: 68 razy
Podziękowano: 35 razy

Postautor: AdamskY » 17 lip 2010, o 09:28

a ja musiałem prawie 9 miesięcy walczyć żeby kupić 1 helika, a potem tez każdy wydatek to niemalże wojna domowa i tekst
"znowu kupiłeś te plastiki" :D
Adam®
www.adam-rcmodel.eu
chorus
Zaczyna się rozkręcać...
Posty: 50
Rejestracja: 07-07-2010
Podziękował: 3 razy

Postautor: chorus » 18 lip 2010, o 17:25

Lepiej podpowiedźcie jak przekonać drugą połowę by pozwoliła kupić DRUGI większy helikopter ? :lol:
Robert
Awatar użytkownika
AdamskY
Elita forum...
Posty: 674
Rejestracja: 05-07-2010
Lokalizacja: Ostróda
Podziękował: 68 razy
Podziękowano: 35 razy

Postautor: AdamskY » 19 lip 2010, o 16:28

uzbieraj jeszcze raz tyle kasy ile kosztuje ten 2 i daj drugiej połowie "na waciki" ;)
Adam®
www.adam-rcmodel.eu
Awatar użytkownika
Ramotny
Administrator
Posty: 3711
Rejestracja: 28-01-2010
Lokalizacja: 52°5'38''N 21°7'3''E
Podziękował: 313 razy
Podziękowano: 294 razy

Postautor: Ramotny » 19 lip 2010, o 18:46

AdamskY pisze:uzbieraj jeszcze raz tyle kasy ile kosztuje ten 2 i daj drugiej połowie "na waciki" ;)

... uzbieraj jeszcze dwa razy tyle kasy ... :)
Pozdrawiam, Grzegorz
Mieć czy latać? Oto jest pytanie...
Awatar użytkownika
Beier
Stały bywalec...
Posty: 108
Rejestracja: 13-05-2010
Podziękował: 1 raz
Podziękowano: 12 razy

Postautor: Beier » 20 lip 2010, o 16:09

chorus pisze:Lepiej podpowiedźcie jak przekonać drugą połowę by pozwoliła kupić DRUGI większy helikopter ? :lol:

Powiedz, że jak chce to możesz sprzedać wszystkie heliki porzucić swoje hobby i pasję ale wtedy niech się nie zdziwi, że w wolnym czasie będzie kanapa, TV zwane pudłem, piwo w grabce i zmienisz się w Ferdynanda K. ;)
T-Rex 700 Nitro LE
DX7

Wróć do „Brudnopis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości