Witam z powrotem!

Zanim namalujesz swoje pierwsze dzieło, "dzień dobry" wszystkim powiedz.
Regulamin forum
Serdecznie witamy nowo przybyłych na naszym forum i zapraszamy do ujawnienia się :banana:

Uratuj Zborka - Podaj w temacie wątku swoją lokalizację!
Wstaw awatar i lokalizację - Nie wiesz jak? Skorzystaj z linku z instrukcją lub zapytaj nas :mrgreen:
:piwo:
Awatar użytkownika
Bejo27
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 15
Rejestracja: 13-06-2024

Postautor: Bejo27 » 9 paź 2024, o 14:03

Witam Was z powrotem! Co się dzieje? Modelarstwo w Polsce zamiera? Mało co się dzieje na tym forum. Kiedyś wspominałem Wam że chciałbym kupić sobie jakąś makietę helika. Coś w rodzaju Medicopter bądź Eurocopter. Nasze LPR ma podstawowy helikopter EC 135. Bardzo mi się podoba ten helik! Coś podobnego znalazłem. RC ERA produkuje bardzo fajne heliki. Niedawno kupiłem helika. RC ERA C190. Podobny do EC 135. Oryginał Obrazek I model Obrazek
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 16136
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1731 razy
Podziękowano: 1013 razy

Postautor: aikus » 9 paź 2024, o 18:31

Bejo27 pisze:Witam Was z powrotem! Co się dzieje? Modelarstwo w Polsce zamiera? Mało co się dzieje na tym forum.


Nie zamiera, tylko świat jest stopniowo przejmowany przez fejsbuki, twitery i inne tym podobne chujostwa.
SPoko spoko, latamy i będziemy latać... bo na szczęście nie cały świat. TYlko jego większość... a ta pewnego dnia umrze. I reszta oczywiście też, ale tylko ta reszta wcześniej przekaże swoje geny następnym pokoleniom.
:thumb: :thumb:

Więc .... niezależnie od dawnych .... jakichś tam niesnasek - witaj witaj i się kurvva nie dawaj!!!
Co było to było. Było minęło jak mawiał Richard Fish.


Bejo27 pisze:Kiedyś wspominałem Wam że chciałbym kupić sobie jakąś makietę helika. Coś w rodzaju Medicopter bądź Eurocopter. Nasze LPR ma podstawowy helikopter EC 135. Bardzo mi się podoba ten helik! Coś podobnego znalazłem. RC ERA produkuje bardzo fajne heliki. Niedawno kupiłem helika. RC ERA C190. Podobny do EC 135.



No! I gra! I brawo.
Ale poka fotki jakieś... I napisz coś więcej...
Gdzie kupiłeś? Oblatany już?
Awatar użytkownika
Bejo27
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 15
Rejestracja: 13-06-2024

Postautor: Bejo27 » 10 paź 2024, o 11:36

Jest takie powiedzenie stary a głupi! Chciałem zobaczyć jak te światła pozycyjne się prezentują po ciemku. Zgasiłem światło w pokoju i sru helika w górę! Lądując nie zauważyłem po ciemku krzesła i helik wydupił o te krzesło. Są małe straty. Musiałem dorobić lewy uchwyt ogona gdyż sprzedają ten element tylko z całą obudową. Jak przygrzał łopatami o krzesło to pokrzywiły się dwa szpindle mocowania łopat. Zamówiłem nowe na Bg. Tak że czekam na części.
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 16136
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1731 razy
Podziękowano: 1013 razy

Postautor: aikus » 10 paź 2024, o 12:09

życie... niech pierwszy rzuci pakietem kto nigdy nic głupiego nie zrobił ;)
Awatar użytkownika
Osa
Elita forum...
Posty: 911
Rejestracja: 18-01-2014
Lokalizacja: Józefów (ten koło Błonia)
Podziękował: 28 razy
Podziękowano: 45 razy

Postautor: Osa » 11 paź 2024, o 20:05

Co z helikiem to wiemy, a co z krzesłem? He?
nic latającego póki co
Pozdrawiam Adam
Awatar użytkownika
Bejo27
Pierwsze koty za płoty...
Posty: 15
Rejestracja: 13-06-2024

Postautor: Bejo27 » 13 paź 2024, o 10:34

Osa pisze:Co z helikiem to wiemy, a co z krzesłem? He?


Krzesło okazało się być mocniejsze w pojedynku z helikiem. Da się tym helikiem latać w pomieszczeniu ale nie każdym. Bałem się aby nie wygrzać w ekran telewizora albo szybę mebli. A ostatecznie wygrzał w krzesło. Ogólnie to bardzo stabilnie lata. Jakikolwiek dryf można zlikwidować trymerami. Też fajną rzeczą jest pamięć ustawień trymerów. Nie trzeba tego robić za każdym razem. Na niemieckich stronach netu znalazłem podobnego helika ADAC niemieckiego sprzedawcy Amewi. Ale kto jest producentem tego helika? Wszystko jest identyczne tylko malowanie inne.

Wróć do „Witajcie, to ja!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości