Wspólne zamówienia - Lynxheli.com

Sklepy znane i polecane, organizacja zakupów zbiorowych. Napotykane problemy i jak sobie z nimi poradzić.
Awatar użytkownika
Artu
Fochmen
Posty: 3474
Rejestracja: 09-01-2011
Lokalizacja: 52°38'25''N, 20°56'31''E
Podziękował: 163 razy
Podziękowano: 414 razy

Postautor: Artu » 15 lis 2015, o 16:32

Smrodek powstaje szybko, i pozostaje na długo... :grin2:
Pozdrawiam, Artur
"...rzeczy niemożliwe do zrobienia robią ci, którzy o tym nie wiedzą"
Awatar użytkownika
Sharkens24
Stały bywalec...
Posty: 123
Rejestracja: 17-05-2015
Lokalizacja: Grudziądz

Postautor: Sharkens24 » 15 lis 2015, o 17:09

Ja mam duże zamówienie dla siebie więc jak będę musiał dopłacić to trudno ale dla osób chętnych cena jak na lynxie :)

A ja nie mam zamiaru niczego wyjaśniać bo swoje ale może mieć każdy ale to jest forum modelarzy a znam ich wielu z całego świata i wybaczcie ale jak na osoby z takim doświadczeniem i taką wiedzą zachowujecie się gorzej niż źle..

Aikus to co ja robię że swoim życiem to moja sprawa... To że znalazłem pomysł na życie to moja kreatywność a to ze nie chcesz z tego korzystać Twoje zdanie, ale wyrażaj się w normalny sposób bo najwidoczniej modelarz z ciebie żaden skoro nie potrafisz się odnieść z szacunkiem do innej osoby która się tym interesuje... I naprawdę mało mnie interesuje wasze zdanie bo jesteście tylko i wyłącznie kilkoma osobami dla których najwidoczniej szacunek dla innych nie istnieje...

Moja oferta jest skierowana do osób które chcą kupić części z LYNX a nie chcą płacić 30$ za wysyłkę. Ponawiam że cena z lynxa razy Kurs dolara

Pozdrawiam
www.shark-rc.pl /OXY 3 / OXY 2 / DX9i / Fatshark HD3 / ZAP ZERO 210
Awatar użytkownika
wojtekr
Administrator
Posty: 8008
Rejestracja: 22-01-2013
Lokalizacja: W-wa
Podziękował: 299 razy
Podziękowano: 458 razy
Kontaktowanie:

Postautor: wojtekr » 15 lis 2015, o 17:14

Sharkens24 pisze:Ja mam duże zamówienie dla siebie więc jak będę musiał dopłacić to trudno ale dla osób chętnych cena jak na lynxie :)


Chodzi mi tylko o wyjaśnienie takiej sytuacji:

Bierzesz sobie za 1000USD, dla mnie za 100 (ceny z lynxa) i okazuje się, że za swoje rzeczy musisz dopłacić 230USD a za moje 23USD. To nadal ja Ci płacę 100USD?
Helikoptery
Awatar użytkownika
Sharkens24
Stały bywalec...
Posty: 123
Rejestracja: 17-05-2015
Lokalizacja: Grudziądz

Postautor: Sharkens24 » 15 lis 2015, o 17:26

Wojtekr tak jak mówisz jak zamawiasz części za 100$ to nadal płacisz za nie 100 $ Cło i opłaty biorę na siebie pozdrawiam
www.shark-rc.pl /OXY 3 / OXY 2 / DX9i / Fatshark HD3 / ZAP ZERO 210
Awatar użytkownika
PiotrS
Olimp forum
Posty: 3787
Rejestracja: 19-06-2011
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 161 razy
Podziękowano: 238 razy
Kontaktowanie:

Postautor: PiotrS » 15 lis 2015, o 17:40

Czyli działalność charytatywna?
A nie dołożyłbyś mi do Goblinka 700 ;) ?
XLPower i Protos rc-heli.pl
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 16014
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1696 razy
Podziękowano: 1005 razy

Postautor: aikus » 15 lis 2015, o 20:25

Ja prdl sharkens, masz tupet trzeba ci przyznać.
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19691
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1768 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 15 lis 2015, o 20:29

A wysyłasz za pobraniem?
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 16014
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1696 razy
Podziękowano: 1005 razy

Postautor: aikus » 15 lis 2015, o 20:36

Na wszelki wypadek jakbyś znowu zechciał pokasować swoje posty


Sharkens24 pisze:
Witam planuje na dniach zamówienie z LYNX jak ktoś coś potrzebuje to śmiało pisać nalukasz190214@interia.pl 
Ceny to oczywiście to co na stronie producenta razy kurs dolara  pozdrawiam


Dzięki miruu przeniesiesz post? 

A ja zadałem proste pytanie czy ktoś chce części z lynxa więc te wasze czepliwe komentadze po raz kolejny są bez sensu... 

Nie chcecie to nie piszcie proste....




Wiem PiotrS ta uwaga nie była do Ciebie ale odpowiadając na Twoje pytanie cena nie ulega zmianie przy zakupie online dolar wchodzi za około 4 zł i cena w lynx x4 to cena zakupu proste... 


Natomiast kolega aikus poraz kolejny pokazuje klasę.. Ja w tamtym temacie nikogo nie obrazilem i tylko dlatego że to forum jest wolne każdy mógł się czepiać wymądrzać, to co ja robię w wolnym czasie to moja sprawa i osób które ewentualnie będą chciały coś ode mnie.... 

A to że na forum nie wrzucam postów? Może nie mam na to czasu? Ale to nie znaczy że nie jestem modelarzem który jest otwarty z pomocą wsparciem czy też zamówieniem dla innych... I naprawdę ale takie uwagi są conajmniej dziecinne z Twojej strony... Masz coś do mnie to napisz na email albo priv a nie pokazujesz jak mało szacunku dla innych masz... Bo po raz kolejny dajesz temu forum tapetę że można kogoś zjechać w sumie za nic. Pozdro.






Ja mam duże zamówienie dla siebie więc jak będę musiał dopłacić to trudno ale dla osób chętnych cena jak na lynxie 

A ja nie mam zamiaru niczego wyjaśniać bo swoje ale może mieć każdy ale to jest forum modelarzy a znam ich wielu z całego świata i wybaczcie ale jak na osoby z takim doświadczeniem i taką wiedzą zachowujecie się gorzej niż źle.. 

Aikus to co ja robię że swoim życiem to moja sprawa... To że znalazłem pomysł na życie to moja kreatywność a to ze nie chcesz z tego korzystać Twoje zdanie, ale wyrażaj się w normalny sposób bo najwidoczniej modelarz z ciebie żaden skoro nie potrafisz się odnieść z szacunkiem do innej osoby która się tym interesuje... I naprawdę mało mnie interesuje wasze zdanie bo jesteście tylko i wyłącznie kilkoma osobami dla których najwidoczniej szacunek dla innych nie istnieje... 

Moja oferta jest skierowana do osób które chcą kupić części z LYNX a nie chcą płacić 30$ za wysyłkę. Ponawiam że cena z lynxa razy Kurs dolara 










Awatar użytkownika
Pan Byku
Elita forum...
Posty: 1159
Rejestracja: 06-07-2015
Lokalizacja: Głosków Letnisko
Podziękował: 78 razy
Podziękowano: 48 razy

Postautor: Pan Byku » 15 lis 2015, o 20:41

Oj oj Pany, to się narobiło. Zapaliła mi się czerwona lampka po tej burzliwej dyskusji. Ale to dobrze :). Aikus, dzięki za troskę :). Znowu jak Sharkens bierze na siebie cło i vaty to chwała mu za to! ;) Tylko ja chyba teraz musze mieć jakąś gwarancję - potrzebuję naprawdę pierdoły, bo uchwyt statecznika do X3. No chyba, że ktoś ma tego na pęczki ;)
Sie lata.
Pan Buhaj
RC addicted
Awatar użytkownika
pkali
Lider forum...
Posty: 2914
Rejestracja: 30-09-2014
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 155 razy
Podziękowano: 241 razy

Postautor: pkali » 15 lis 2015, o 21:26

Byku poczekaj na ogłoszenie w tym wątku:
viewtopic.php?t=3572
Wspólne zamówienia - Lynxheli.com
XLPower 520, protos 380, xl380, protos mini, gaui MX3, oxy2, omphobby M2, omphobby M1
Awatar użytkownika
AdamP
Elita forum...
Posty: 792
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Podziękował: 84 razy
Podziękowano: 120 razy

Postautor: AdamP » 15 lis 2015, o 21:49

Byku nie obiecuję, ale jutro poszukam tej obejmy i dam znać na pw.
A swoją drogą kilka lat temu miałem taki przypadek, że powierzyłem gościowi kasę na serwa z HK i czekałem czekałem czekałem.... chyba z cztery miechy czekałem ale oddał wraz z odsetkami. Od tamtej pory trzymam się od niepewnych ludzi z daleka.
@Sharkens24 to Ty musisz udowodnić, że jesteś wiarygodnym człowiekiem, nikt w dzisiejszych czasach nieda się nabrać na tekst "ja tylko zapytałem czy ktoś chce" a zwłaszcza w naszym dość chermetycznym kręgu.

ps. pamiętaj, że to forum jest o helikach a nie o biznesie a biznes to ciężki kawałek chleba, ale pewny :vhappy:
Kto grubo lata, jebnąć musi.
T-Rexy i Gobliny Futaba T14SG
Awatar użytkownika
Sharkens24
Stały bywalec...
Posty: 123
Rejestracja: 17-05-2015
Lokalizacja: Grudziądz

Postautor: Sharkens24 » 16 lis 2015, o 01:33

Jesteście niesamowici bo tylko ale to tylko oceniacie... Oczywiście nie wszyscy ale Ci najmądrzejsi wiedzą że do nich piszę...

Jestem pilotem od kilku lat na epheli tutaj przyszedłem z pomysłem i co bo nie jestem moderatorem bo nie mam tysiąca postów tylko krytyka.

Teraz zamawiam z lynxa na tyle dużo że mogę pokryć sam wszystkie koszty ewentualnego cła wysyłki to znowu jakieś dziwne aluzje... Ja nikogo nie proszę żeby pisał że coś chce... Ja za około tydzień zamawiam i jak ktoś coś chce to poprostu napisze jak ktoś woli słuchać za przeproszeniem "chamów" z tysiącem postów to powodzenia, dla mnie jesteście conajmniej śmieszni z tą waszą łatka dla osób których w ogóle nie znacie.
www.shark-rc.pl /OXY 3 / OXY 2 / DX9i / Fatshark HD3 / ZAP ZERO 210
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 16014
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1696 razy
Podziękowano: 1005 razy

Postautor: aikus » 16 lis 2015, o 11:02

Sharkens24 pisze:Jesteście niesamowici bo tylko ale to tylko oceniacie... Oczywiście nie wszyscy ale Ci najmądrzejsi wiedzą że do nich piszę...

Jestem pilotem od kilku lat na epheli tutaj przyszedłem z pomysłem i co bo nie jestem moderatorem bo nie mam tysiąca postów tylko krytyka.

Teraz zamawiam z lynxa na tyle dużo że mogę pokryć sam wszystkie koszty ewentualnego cła wysyłki to znowu jakieś dziwne aluzje... Ja nikogo nie proszę żeby pisał że coś chce... Ja za około tydzień zamawiam i jak ktoś coś chce to poprostu napisze jak ktoś woli słuchać za przeproszeniem "chamów" z tysiącem postów to powodzenia, dla mnie jesteście conajmniej śmieszni z tą waszą łatka dla osób których w ogóle nie znacie.



:)

Tylko cytuje. Komentowac nie ma co. Kilka osob juz Ci powiedzialo w czym rzecz, ale rozmowa z toba to jest tak jak z krowa na polu.
Awatar użytkownika
wojtekr
Administrator
Posty: 8008
Rejestracja: 22-01-2013
Lokalizacja: W-wa
Podziękował: 299 razy
Podziękowano: 458 razy
Kontaktowanie:

Postautor: wojtekr » 16 lis 2015, o 11:23

Sharkens24 pisze:Wojtekr tak jak mówisz jak zamawiasz części za 100$ to nadal płacisz za nie 100 $ Cło i opłaty biorę na siebie pozdrawiam



A tak na spokojnie- możesz wyjaśnić czemu chcesz mi ofiarować 230USD z zamówienia 1000USD?

Myślę, że jak to opiszesz to wszystkio będzie jasne.
Helikoptery
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 16014
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1696 razy
Podziękowano: 1005 razy

Postautor: aikus » 16 lis 2015, o 11:36

[youtu_be]http://youtu.be/RsfNUD9CEwE[/youtu_be]

:vhappy:
Awatar użytkownika
Sharkens24
Stały bywalec...
Posty: 123
Rejestracja: 17-05-2015
Lokalizacja: Grudziądz

Postautor: Sharkens24 » 16 lis 2015, o 12:31

Wojtekr Cło nie jest takie straszne nie pierwszy raz zamawiam więc spokojnie dam sobie radę :)

Ja wam daje opcje i Ci co chcą skorzystają :)
www.shark-rc.pl /OXY 3 / OXY 2 / DX9i / Fatshark HD3 / ZAP ZERO 210
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 16014
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1696 razy
Podziękowano: 1005 razy

Postautor: aikus » 16 lis 2015, o 12:53

Sharkens24 pisze:Wojtekr Cło nie jest takie straszne nie pierwszy raz zamawiam więc spokojnie dam sobie radę :)

Ja wam daje opcje i Ci co chcą skorzystają :)



Aa... czyli, skoro dac komus w prezencie 230$ to nie jest takie straszne, to znaczy ze sharkens sra kasą.
Albo mowiac ladniej kasy ma tyle ze wystarczy dla wszystkich.
No i dobra - to wszystko tlumaczy.

Ostatnie pytanie: dolaczam sie do pytania Mira: czy wysylasz za pobraniem?
Awatar użytkownika
Artu
Fochmen
Posty: 3474
Rejestracja: 09-01-2011
Lokalizacja: 52°38'25''N, 20°56'31''E
Podziękował: 163 razy
Podziękowano: 414 razy

Postautor: Artu » 16 lis 2015, o 13:22

aikus pisze:Ostatnie pytanie: dołączam się do pytania Mira: czy wysyłasz za pobraniem?

Za pobraniem i oczywiście z opcją sprawdzenia zawartości przed odbiorem i zapłatą :grin2:
Pozdrawiam, Artur
"...rzeczy niemożliwe do zrobienia robią ci, którzy o tym nie wiedzą"
Awatar użytkownika
Artja
Garage Manager
Posty: 5055
Rejestracja: 21-10-2013
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 271 razy
Podziękowano: 474 razy

Postautor: Artja » 16 lis 2015, o 13:33

Podobno wiara przenosi góry, to paczki też da radę
Pozdrawiam,
Jacek
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 16014
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1696 razy
Podziękowano: 1005 razy

Postautor: aikus » 16 lis 2015, o 14:08

Artu pisze:
aikus pisze:Ostatnie pytanie: dołączam się do pytania Mira: czy wysyłasz za pobraniem?

Za pobraniem i oczywiście z opcją sprawdzenia zawartości przed odbiorem i zapłatą :grin2:


Touche!
:)

Wróć do „Zakupy nie tylko za waluty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron