[warszawa, tarot 450] Prośba o pomoc w pierwszym razie ;)

Tu nauczymy Cię terminologii, pomożemy Ci wybrać zabawki, a potem je bezpiecznie uruchomić.
Awatar użytkownika
hudy
Witaj. Zanim zapytasz - poszukaj i poczytaj!
Posty: 3
Rejestracja: 01-03-2017
Lokalizacja: wawa

Postautor: hudy » 24 paź 2023, o 23:02

Koleżanki, Koledzy

Kilka lat temu nabyłem Tarota 450. Ćwiczyłem na symulatorze. Nie miałem jednak żadnego doświadczonego znajomego, który wsparłby mnie w tym temacie i pomógł podczas pierwszych lotów. Z tego powodu Tarot stoi i się kurzy na mojej półce wstydu. Bardzo chciałbym wrócić do moich dawnych marzeń. Czy znalazłby się ktoś doświadczony z wawy bądź okolic, kto chciałby mnie wspomóc swoją wiedzą, wsparciem oraz asystować mi podczas pierwszych lotów? Oczywiście nic za darmo. Czas to pieniądz.
Liczę na Wasze wsparcie.

Pozdrawiam,
Rafał

P.S. Trochę info odnośnie Tarota:
- silnik 6s jak align 450mx
- hobbywing fly fun 40a
- brain 2
- ds215mg
- spektrum dx8
Awatar użytkownika
mikegsx400
Lider forum...
Posty: 1887
Rejestracja: 01-10-2014
Lokalizacja: Pruszków/W-wa
Podziękował: 134 razy
Podziękowano: 164 razy

Postautor: mikegsx400 » 24 paź 2023, o 23:55

Najsampierw zapoznaj się z tą serią (jeśli jeszcze nie widziałeś):



Paweł ustawia niemal identyczny model, na podobnym nadajniku, ogarniesz :)
"...możesz być znacznie szybszy, nie myśl o tym, po prostu to zrób!"
Awatar użytkownika
dawo
Sknerus
Posty: 2136
Rejestracja: 06-10-2014
Lokalizacja: Piastów
Podziękował: 46 razy
Podziękowano: 81 razy

Postautor: dawo » 24 paź 2023, o 23:57

Warszawa to dość ogólnie, pisz w Regulskim wątku, pewnie w któryś dzień weekendu, jak pogoda dopisze to będzie ktoś latał i na pewno pomoże :)
Jak dojechać na Reguły też jest opisane na pierwszej stronie wątku.
Heli: 450, V922, 2x250, Protos 380, Protos 500, 2 x XL POWER 550
Samoloty: 2 x Combat, FunCub, MX-S, Sebart Katana 50E, Skrzydło, 2xF16, Hyper Bipe, Hawk EDF, Rad Jet, Akrobat Halowy,Bolt Mavimodels, ASW28 Volantex, E-flight v900 i Mini EDGE 540, Kwarciński Micron 150,
Drony: quad 250 i QX 90,
Samochodziki: Traxxas Rustler i 2 x Rustler 4x4, Slash 2wd, Summit, Arrma Typhon i Infraction 6s
DX9 G2 :)
Awatar użytkownika
hudy
Witaj. Zanim zapytasz - poszukaj i poczytaj!
Posty: 3
Rejestracja: 01-03-2017
Lokalizacja: wawa

Postautor: hudy » 25 paź 2023, o 06:26

Wielkie dzięki za dotychczasowe odpowiedzi!
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15948
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1001 razy

Postautor: aikus » 26 paź 2023, o 10:41

1. sorka za laga
2. czas to pieniądz, ile jesteś gotów zapłacić?? :> Oczywiście żartuję, to celowa szydera. Czas to pieniądz - tak, ok, ale gdzieś się pieniądze zarabia a gdzieś się wydaje. Ja już dawno porzuciłem próby zarabiania na tym hobby, a już zwłaszcza zarabiania w takiej formie (czyli, żeby komuś coś pomóc i tak dalej) To nie działało, nie działa i nie powinno tak działać.
3. jak najbardziej jestem chętny żeby Ci pomóc, zwłaszcza, że sam ostatnio kompletnie nie latam (z różnych powodów o które mniejsza tutaj teraz)
4. Reguły (jeszcze) - tak, to jedna z najlepszych opcji (generalnie okolice Ursusa/Piastowa/Pruszkowa)
5. jutro/pojutrze (piątek sobota) jestem w okolicach Sochaczewa - to mówię na wszelki wypadek, gdybyś przypadkiem też był w tej okolicy i miał czas/ochotę. Pisz na PW albo dzwoń - (zaraz wyślę Ci nr telefonu na PW).
6. kmą, czas, żeby półka wstydu przestała być półką wstydu, a zaczęła być półką śmierci i chwały!! :D:D

Wróć do „Jak zacząć fascynującą przygodę”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości