Lipo: Redox

Pakiety, lipo guardy i inne akcesoria dla naszych baterii...
Awatar użytkownika
Damdodo
Elita forum...
Posty: 918
Rejestracja: 16-03-2016
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 297 razy
Podziękowano: 46 razy

Postautor: Damdodo » 1 lip 2017, o 22:13

Zachował się jak dzieciak. Zabrał zabawki i poszedł do innej piaskownicy.... Nie potrafi przyjąć krytyki. Uważam, że niestety czasem zbyt lekceważąco do nas podchodził, bo jak dla mnie, ponieważ czasem nie znamy się osobiście ale jesteśmy razem członkami grupy ludzi kochających latanie i zrzeszonych nie tylko poprzez to hobby ale także i poprzez forum, w związku z tym, z szacunku, kultury itp. nasze wypowiedzi poprze słowo pisane powinny być jasne dla innych i ich nie męczyć. :rotfl2:
W tym celu należy używać interpunkcji, ortografii i logiki aby każdy mógł tę że wypowiedź = posta właściwie zrozumieć. Bo Polacy nie gęsi i swój język mają...
Trochę kolegę Myszora pocisnęliśmy, ale nie po to aby go obrażać, lecz aby uzyskać jasność wypowiedzi i nadać głębszy sens konwersacji także i przede wszystkim z jego udziałem. Tym bardziej, że udowodnił iż potrafi. A potem zaczął kasować posty.... :dk:
Myszor wrzuć na luz, zacznij pisać poprawnie i ciesz się z nami dobrą zabawą!!! :piwo:
G500 SPORT, Protos 380, Protos mini 6s, Goblin Fireball, Oxy2, V977, iX12, DX7, RF7.5

"Mądrość przychodzi z wiekiem, czasami jednak wiek przychodzi sam..."
Awatar użytkownika
Myszor
Domownik forum...
Posty: 366
Rejestracja: 05-09-2016
Lokalizacja: Piaseczno
Podziękował: 59 razy
Podziękowano: 9 razy

Postautor: Myszor » 5 lip 2017, o 12:02

Posty skasowałem bo odechciało mi się mieć profil na tym forum. Prosiłem Adminów o skasowanie profilu i wszystkich wypowiedzi, gdyż przez nie douczenie języka polskiego nie mogę zagwarantować odpowiedniego komfortu czytania innym użytkownikom.
Awatar użytkownika
Damdodo
Elita forum...
Posty: 918
Rejestracja: 16-03-2016
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 297 razy
Podziękowano: 46 razy

Postautor: Damdodo » 5 lip 2017, o 14:23

Myszor pisze:Posty skasowałem bo odechciało mi się mieć profil na tym forum. Prosiłem Adminów o skasowanie profilu i wszystkich wypowiedzi, gdyż przez nie douczenie języka polskiego nie mogę zagwarantować odpowiedniego komfortu czytania innym użytkownikom.

Dzięki, że się odezwałeś. Z radością stwierdzam, że potrafisz (jak widać powyżej, albo post wcześniej w innym wątku) właściwie nam komunikować o co Ci chodzi! :banana:
Musisz się tylko nieco bardziej skoncentrować - jak przy lataniu helikiem :dance:
Może czasem przeczytać ponownie posta, albo i jeszcze raz przed wysłaniem. Pikuś. Latanie 3D helikiem - to jest wyzwanie! A i to pewnie potrafisz!
Naprawdę nie mam nic przeciwko Tobie tylko Twoje posty (pewnie pisane na szybko) musiałem czytać po kilka razy a i tak nie byłem pewien o co Ci chodzi...
Jest nas tak mało w tym hobby, że szkoda każdej odchodzącej osoby.... :| Dlatego nawet o tym nie myśl! :mad2:
Tu może być i jest fajnie! :juppi:
Może kiedyś w końcu się spotkamy, polatamy razem, pośmiejemy się i wypijemy piwo? Albo dwa.... :piwo2:
G500 SPORT, Protos 380, Protos mini 6s, Goblin Fireball, Oxy2, V977, iX12, DX7, RF7.5

"Mądrość przychodzi z wiekiem, czasami jednak wiek przychodzi sam..."
Awatar użytkownika
Don Mirson
Ja tu tylko sprzątam
Posty: 19686
Rejestracja: 11-05-2010
Lokalizacja: Wawa
Podziękował: 1767 razy
Podziękowano: 918 razy

Postautor: Don Mirson » 5 lip 2017, o 14:34

Podpisuje się pod słowami Don Dody.
Dodatkowo - obok "wyslij" masz "podgląd posta". Czasem łatwiej ujrzeć gdy się czyta na podglądzie nieedycyjnym.
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15946
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1000 razy

Postautor: aikus » 5 lip 2017, o 21:16

miruuu pisze:Podpisuje się pod słowami Don Dody.


Oj czekaj czekaj, zobaczysz jak pojedziesz do Wrocka jaki wpierdol zbierzesz... tu Ci niby podziekowal, a tam ... nawet lysa pala Cie nie ochroni...
Awatar użytkownika
pkali
Lider forum...
Posty: 2911
Rejestracja: 30-09-2014
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 155 razy
Podziękowano: 241 razy

Postautor: pkali » 5 lip 2017, o 21:43

Dlatego załatwił Kowalowi stacjonowanie we Wrocku. Nie bój żaby, Mirek wie co robi ;)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
XLPower 520, protos 380, xl380, protos mini, gaui MX3, oxy2, omphobby M2, omphobby M1
Awatar użytkownika
Damdodo
Elita forum...
Posty: 918
Rejestracja: 16-03-2016
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 297 razy
Podziękowano: 46 razy

Postautor: Damdodo » 5 lip 2017, o 21:48

Don Doda jest łagodny jak baranek i potulny jak dziecko. Nic tylko za rączkę i do knajpy.... :rotfl2:
G500 SPORT, Protos 380, Protos mini 6s, Goblin Fireball, Oxy2, V977, iX12, DX7, RF7.5

"Mądrość przychodzi z wiekiem, czasami jednak wiek przychodzi sam..."
Awatar użytkownika
wojtekr
Administrator
Posty: 8004
Rejestracja: 22-01-2013
Lokalizacja: W-wa
Podziękował: 299 razy
Podziękowano: 458 razy
Kontaktowanie:

Postautor: wojtekr » 5 lip 2017, o 21:53

Zerknąłem właśnie na tytuł wątku Lipo Redox- Mirek będzie miał co robić po powrocie. Ja to wolę nie ruszać przenoszenia wątków i postów bo trochę techniki i się gubię. A nie daj boże zagadnienia informatyczne.
Helikoptery
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15946
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1000 razy

Postautor: aikus » 5 lip 2017, o 22:44

Jak lasom zlecasz taką robote to nie dziwne ...;P
Awatar użytkownika
Myszor
Domownik forum...
Posty: 366
Rejestracja: 05-09-2016
Lokalizacja: Piaseczno
Podziękował: 59 razy
Podziękowano: 9 razy

Postautor: Myszor » 6 lip 2017, o 08:45

miruuu pisze:Podpisuje się pod słowami Don Dody.
Dodatkowo - obok "wyslij" masz "podgląd posta". Czasem łatwiej ujrzeć gdy się czyta na podglądzie nieedycyjnym.


Nawet specjalnie nie musiałem szukać....
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Futaba 16SZ
Szafa dronów :-)
Awatar użytkownika
Myszor
Domownik forum...
Posty: 366
Rejestracja: 05-09-2016
Lokalizacja: Piaseczno
Podziękował: 59 razy
Podziękowano: 9 razy

Postautor: Myszor » 6 lip 2017, o 08:50

wojtekr pisze:Myszor przywroxe Twoje posty a jak będziesz je kasować to zostaniesz zablokowany

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka


Nic nie przywroxe, a blokuj sobie co chcesz....
Futaba 16SZ
Szafa dronów :-)
Awatar użytkownika
lin3e
Lider forum...
Posty: 2038
Rejestracja: 28-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 70 razy
Podziękowano: 80 razy

Postautor: lin3e » 6 lip 2017, o 09:21

Panie Myszor, ludzie z forum wyciągają do Ciebie rękę a Ty się obrażasz i wypinasz swoją zacną tylną część ciała. Naprawdę powinieneś wrzucić na luz i cieszyć się razem z nami z latania.
Wiesz... forum jest kontynuacją jak i wstępem realnych spotkań na lotniskach. A tych jest mało...
...
Awatar użytkownika
wojtekr
Administrator
Posty: 8004
Rejestracja: 22-01-2013
Lokalizacja: W-wa
Podziękował: 299 razy
Podziękowano: 458 razy
Kontaktowanie:

Postautor: wojtekr » 6 lip 2017, o 20:25

Mirek jak będziesz mógł to przewal i wywal nieistotne
Helikoptery

Wróć do „Pakiety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości