Szelki.

Jaki wybrać, o co kaman...
Awatar użytkownika
bjacek
Zaczyna się rozkręcać...
Posty: 79
Rejestracja: 23-08-2023
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 8 razy
Kontaktowanie:

Postautor: bjacek » 17 sty 2024, o 22:50

Dobrze widzisz. Użyłem paska od aparatury - był razem z nią w pudełku. A pomysł podpatrzyłem w pulpetówce Graupnera. Wszystkie ich nadajniki MC mają takie pręty.
Awatar użytkownika
Adam12
Elita forum...
Posty: 1291
Rejestracja: 31-10-2015
Lokalizacja: Podhale
Podziękował: 84 razy
Podziękowano: 74 razy

Postautor: Adam12 » 19 sty 2024, o 10:55

redb pisze:Ciekawe, dziękuję za foty. Czy ja dobrze widzę, że ten pulpet trzyma się na karku a nie na szelkach krzyżujących się na plecach? Jeśli tak to przyszło mi do głowy, że mogę wypróbować pasek od torby na laptopa, bedzie mocny i ma komfortową "poduszkę".

Im większą masę wieszasz na smyczy tym bardziej obciążasz szyję. Dla jednych ma znaczenie dla innych nie. Bardziej komfortowe są szelki. W najbliższym sezonie będę testował :)
XL Power 380; ParkMaster Pro; Spektrum DX8
Awatar użytkownika
redb
Elita forum...
Posty: 820
Rejestracja: 24-08-2010
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 16 razy
Podziękowano: 60 razy

Postautor: redb » 19 sty 2024, o 17:13

W sezonie letnim używam smyczy do zawieszenia nadajnika ale że kupiłem na zimę kurteczkę to nie chciałem jej robić dziurki w okienku tylko powiesić na fabrycznych dwóch uchwytach a nadajnik trzymać w środku tak żeby nie zaczepiać paluchami o okienko. Masa tego wszystkiego powinna być niewielka bo nie planowałem mieć pulpitu ale w sumie kto wie ... najwyżej przypakuję trochę karczycho, łysy już jestem to nie będzie razić w oczy.
‐------------------‐----------
Hurricane 425 | Belt CP vel. trup | Dron homemade | XL 380 | XL 700
Taranis X9 lite S
Awatar użytkownika
Adam12
Elita forum...
Posty: 1291
Rejestracja: 31-10-2015
Lokalizacja: Podhale
Podziękował: 84 razy
Podziękowano: 74 razy

Postautor: Adam12 » 20 sty 2024, o 10:20

Chodziło mi o to, że jak masz pulpit to kładziesz ręce NA pulpicie. Masa pulpitu,nadajnika i nacisk dłoni. Mając smycz TRZYMASZ nadajnik (mniej lub więcej).
XL Power 380; ParkMaster Pro; Spektrum DX8

Wróć do „Ogólnie o nadajnikach i odbiornikach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron