Spawacz amator

Na każdy temat. Byle kulturalnie...
Regulamin forum
Jakiekolwiek wulgaryzmy, obrażanie innych użytkowników i wszelkie inne działania sprzeczne z powszechnie przyjętymi normami społecznymi będę automatycznie eliminować posty, wątki a nawet autora.
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15946
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1000 razy

Postautor: aikus » 25 cze 2019, o 23:48

'rwa, też bym się napił, ale już po 23 - nie sprzedadzą mi żadnego alko w mojej gminie aż do rana.
Za to jutro mogę łoić od szóstej - tak się jakimś radnym czy innym darmozjadom uwidziało i tak se zrobili....
:piwo2:
Awatar użytkownika
Gmeracz
Lider forum...
Posty: 2203
Rejestracja: 16-03-2010
Lokalizacja: UE
Podziękował: 78 razy
Podziękowano: 206 razy
Kontaktowanie:

Postautor: Gmeracz » 26 cze 2019, o 00:02

No to żałuj, dopóki dowożą do UK ostatnie resztki polskiego piwa.
Mówię tu serio...
Zniknęło Dębowe, znikają kolejne. Jeszcze się Okocim ostał, ale zapewne za 2 tygodnie zniknie.
No to mamy qrwa breksit.

I teraz dopiero w wielu firmach zauważają, że nie przyjechali, jak do tej pory co roku, ludzie do pracy na sezon.
Zaczynają coś działać, ale raczej panikować. Bo otyłe brytyjskie tyłki bezrobotnych są ciągle za leniwe.

Zdziwko? Really?
Od śmigła... Sławek
http://www.youtube.com/user/Vipcioo
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15946
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1000 razy

Postautor: aikus » 26 cze 2019, o 00:06

Przesz wiadomo że nic z tego brexitu nie będzie... brytania zrobiła z siebie posmiewisko na cały świat, puściła kupe kasy, jeszcze większą teraz pusci, zeby to jakoś odkręcić... i tyle...
Spoko bobik - ostatecznie wszystko wróci do normy...
Aczkolwiek... jeszcze może być ciekawie momentami :D:D
Awatar użytkownika
Gmeracz
Lider forum...
Posty: 2203
Rejestracja: 16-03-2010
Lokalizacja: UE
Podziękował: 78 razy
Podziękowano: 206 razy
Kontaktowanie:

Postautor: Gmeracz » 26 cze 2019, o 00:17

Tia Aikus... Ale w międzyczasie jakieś idioty namieszały z przepisami do latania dronami. I wiesz, jak to teraz u mnie wygląda???

W ogóle nie wygląda.
dupeńka
dupeńka
dupeńka

Nikt nie lata, bo się boi.

To co to qrwa jest?
Bo nie wiadomo, czy policjant to ten znajomy od wielu lat tej babki emerytki z żółtego domu po prawej?
I zaraz pójdzie i doniesie?

Nie. No co ty... To swój chłop. A może tak?

Doszło do powszechnej paranoi.
Bo wypadek na "Gatwick i drony"... Tylko nikt tak na prawdę tych dronów nie widział. Ale ktoś powiedział, że były i to wystarczyło, żeby zrobić rewoltę na pół takiego kraju, jak UK...

To jest chore, że ludzie dają się tak łatwo sterować i ustawiać. A teraz człowiek zaczyna się bać wychodząc na dwór z modelem. Bo albo Gatwick, albo terroryzm...
Ja qrna nie wiem, czy mnie zaraz nie zestrzelą, dlatego latam daleko od miasta. Ale to jest porąbane do końca.
Bo...
Najlepiej to pierdzieć w taboret i oglądać papkę z TV.

Edit chyba już będzie z 15... - dlatego cieszcie się panowie, że Wasz Ulubieniec Kotów jeszcze wam się nie zabrał za dupy. Bo jeszcze nie wie, że może. Bo za chwilę dostaniecie obowiązkowy podatek od mieszania powietrza w powietrzu...
Od śmigła... Sławek
http://www.youtube.com/user/Vipcioo
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15946
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1000 razy

Postautor: aikus » 26 cze 2019, o 00:42

Nie strasz harcerz bo sie zesmarcesz.
I co z tego... Przesz wiadomo, że każdy rząd po pierwsze łupi obywateli jak tylko może.
Badanie opinii publicznej to nic innego jak ciśnieniomierz podłączony do zaworu bezpieczeństwa.
Chodzi o to, żeby podkręcić ciśnienie na maksa, ale tak, żeby nie jebło.
Jak wyczują, że na dronach da się coś zarobić to owszem, wymyślą jak to opodatkować.
no i co?
No i chujów sto.
Nic nowego.

Natomiast ...
...
Wiesz, odnośnie tego co mówisz wcześniej...
Tak się składa, że od jakiegoś czasu bywam na wyspie dość regularnie i pewnie tak to trochę będzie, że będę bywał.
Wyspa mi się spodobała.
Ludzie mi się spodobali.
Nawet klimat mi się spodobał (serio!! - między bajki włożyć to całe pierdolenie o tych ciągłych deszczach i gnoju, a najwięcej jak zwykle mają do powiedzenia Ci co nigdy nie byli).
Z resztą nie tylko o klimacie pogodowym mowa...
Ale właśnie dokładnie to o czym mówisz spowodowało, że nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby tam zamieszkać.
Bo przy całej swej sympatyczości, brytole jak dla mnie mają za dużo tych swoich niepojętych dla pozostałych europejczyków dziwnych dziwności.
Dla mnie - będących objawem ewidentnego niedowładu umysłowego.
I o ile będąc tam kilka razy w roku przez tydzień lub dwa, mogę to obserwować jako ciekawostkę przyrodniczą, coś jak przedstawicieli odmiennego gatunku niż homo sapiens, czystym zbiegiem okoliczności tylko tak niezwykle do homo sapiens podobnego, a wkurw na upierdliwości które w skutek tego dotykają bezpośrednio mnie łagodzić tym, że Beatlesi tak żyli przez całe życie to ja chyba dam radę przez tydzień, o tyle wiem, członek męski miękki by mnie strzelać zaczął w kilku miejscach jednocześnie gdybym miał z nimi na stałe współżyć.
Po prostu jak się całe życie siedzi na wyspie to jednak można od tego ochujeć.
I z nimi tak trochę to się własnie stało.
Awatar użytkownika
Gmeracz
Lider forum...
Posty: 2203
Rejestracja: 16-03-2010
Lokalizacja: UE
Podziękował: 78 razy
Podziękowano: 206 razy
Kontaktowanie:

Postautor: Gmeracz » 26 cze 2019, o 01:02

Spoko. Gdy byłem w wojsku jeszcze w stanie wojennym, to obiecałem sobie, że wyjadę.
I wyjechałem. Takie to czasy były, że... "kobieta mnie bijeee" ;)
Siedzenie w innym kraju to w sumie stan umysłu.
Albo sobie przestawisz, że to co chcesz, jest tu, albo szukasz np kangurów albo pingwinów.

No to jedź... Ale gdzie???

Teraz jest dużo możliwości. Tylko potrzeba jednego - rzucam to, co mam i wypad. A tego nie potrafi zrobić 95% ludzi.

Każdy siedzi tam, gdzie poczuł, że ma w końcu miętko pod dupą.
A czy poprawi swoją sytuację, czy poszuka inną? To już inna sprawa...
Ale powiem Ci na koniec, że wolę do końca życia szukać, gdzie wolę,
niż utykać ciągle, bo mój wszechwładny minister dodał nowe podatki.

Bo kot mu się zesrał na kanapę.
Dobranoc. Rano trza na te 9 godzinek pójść.
Od śmigła... Sławek
http://www.youtube.com/user/Vipcioo
Awatar użytkownika
Artja
Garage Manager
Posty: 5055
Rejestracja: 21-10-2013
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 271 razy
Podziękowano: 474 razy

Postautor: Artja » 26 cze 2019, o 02:34

Heee jak tu się ładnie poetycko i emigrancko zrobiło ;)
Wątek ze spawara
Dobrobytu miarą,
Gmeracz na godzinki,
Ramotny na spoinki,
Aikus zaś podlicza
Po ile ta picza.
Do spawania
I skrawania...

Apropos skrawania, co za różnica jaki cwaniak nas doi. Żadna. Najlepsze jest pytanie kto do cwaniaka.jesli to facet z kotem, to mam jakieś szanse. Jesli wygram wybory, to każdy mocą ustawy będzie miał helikopter. Brak znajomości podstaw rc to mandat 10 pensji, a umiejetnosc pilotażu w trybie acro jest warunkiem, nie jedynym, acz koniecznym, przyjęcia na studia. No co tam jeszcze byście chcieli robaczki? Pincset plus na pierwszy helikopter i ustawowa repeta na kolejny? :)
Pozdrawiam,
Jacek
Awatar użytkownika
aikus
Jaskiniowiec
Posty: 15946
Rejestracja: 29-09-2014
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1685 razy
Podziękowano: 1000 razy

Postautor: aikus » 26 cze 2019, o 06:02

Spoko, jak nasza wieloletnią cykada zaliczy kolejny okres przebudzenia być może - kto wie - nie będzie już faceta z kotem tylko kobieta z bździągwą....

Wróć do „Brudnopis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości